8 listopada 2017

Renowacja Lakieru.

Renowacja Lakieru.

Oferujemy Państwu usługę renowacji lakieru dzięki której Wasze auto może prezentować się i lśnic tak pięknie jak w dniu zakupu w salonie.

Renowacje-polerowanie lakieru wykonujemy mechanicznie wykorzystując do tego profesjonalne maszyny polerskie a także różnego rodzaju pady czy gabki i dedykowane pasty polerskie. 

Każde auto przed renowacja jest bardzo dokładnie i kilkukrotnie myte oraz odtluszczane chemicznie i mechanicznie, z wykorzystaniem dedykowanej bezpiecznej dla lakieru chemii czy też np glinki. 
Etap ten ma na celu usunięcie z lakieru wszelkiego rodzaju brudu w postaci np smoły, drobinek asfaltu, opiłków metalu, owadów lub ich pozostałości których nie można usunąć podczas bieżącego mycia z uwagi na ich trwałe przy spojenie do lakieru. 
Dodać tutaj trzeba że etap ten też obejmuje felgi aluminowe. 

Po tak dokładnym przygotowaniu lakieru oraz po ocenie uszkodzeń i zużycia przystępujemy do tzw korekty lakieru uzgodnionej z klientem. 

Najbardziej popularną metodą odświeżenia lakieru auta jest to tzw. korekta jedno etapowa, inaczej nazywana One Step-em. 
Metoda ta charakteryzuje się krótkim czasem pracy, fantastycznym efektem końcowym i umiarkowaną ceną.

Dla bardziej wymagających klientów proponujemy korekty wieloetapowe mające na celu usunięcie jak największej liczby uszkodzeń lakieru.
Koszt takiej korekty uzgadniany jest indywidualnie i zależy on od oczekiwanego efektu i poświęconego czasu na pracę.
Przy takich projektach jesteśmy w stanie przygotować lakier niemal do stanu fabrycznego.

Zabezpieczenie lakieru.

Oferujemy również Państwu kilka form zabezpieczenia lakieru między innymi np. od zewnętrznych czynników atmosferycznych i jednocześnie poprawiających wygląd auta, nadających mu efektu szklistości i zwiększonego połysku a także, co wg Nas jest też istotne, ułatwiających bieżącą pielęgnację lakieru.
Takie zabezpieczenie niezwykle ułatwia umycie auta np na tzw. myjni bezdotykowej, skracając jego czas i potęgując efekt końcowy.

Przed zabezpieczeniem bardzo ważnym jest odpowiednie przygotowanie i odtłuszczenie lakieru. 
Ma to niebagatelny wpływ na trwałość wybranego przez Państwa zabezpieczenia.
Sposób przygotowania jest identyczny jak przed  „Renowacją” i składa się z kilku etapów opisanych wyżej.

Proponujemy Państwu kilka metod zabezpieczenia:
– różnego rodzaju woskami, np naturalnymi z dużą zawartością tzw.Carnauby przez syntetyczne czy też tzw.Hybrydy (mieszanki naturalnych z syntetykami).
Jesteśmy w stanie zaaplikować każdy wosk, nawet dostarczony przez Państwa. 
Oczywiście możemy też zaproponować swoich faworytów, aplikowanych w zależności od pory roku czy też twardości lakieru czy np. efektu końcowego.
– powłokami kwarcowymi, ceramicznymi czy też polimerowymi. W tym przypadku uzyskujemy jednocześnie niesamowity efekt szklistości lakieru, zwiększamy efekt hydrofobowości przy długim działaniu nawet do kilku lat. 
Trwałość powłok uzależniona jest sposobu użytkowania auta, jego rocznego przebiegu oraz między innymi od sposobu w jaki dbamy o powłokę. 
Powłoki aplikowane przez nas jesteśmy w stanie okresowo kontrolować  i wydłużać i czas działania przez prawidłową konserwację.
O tych szczegółach z miłą chęcią opowiem na żywo zainteresowanym klientom.